Ipopema

Kofax Kapow Robotic Process Automation

IPOPEMA Business Consulting oferuje usługi robotyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem rozwiązania Kofax Kapow Robotic Process Automation.

Fundamentem pomyślnej działalności każdej firmy jest szybkie przetworzenie informacji w celu wykorzystania jej do podjęcia odpowiednich decyzji biznesowych. Niestety informacje te są zwykle rozproszone po różnych systemach wewnętrznych i źródłach zewnętrznych, takich jak witryny i portale internetowe. Utrudnia to integrację danych, wydłuża czas i zwiększa nakład pracy na ich pozyskanie, uspójnienie i przetworzenie.

Rozwiązanie Kofax Kapow Robotic Process Automation pozwala budować inteligentne roboty, które potrafią pobierać i przetwarzać informacje pochodzące z niemal dowolnej aplikacji lub źródła danych: witryn i portali internetowych, aplikacji komputerowych i systemów korporacyjnych. Roboty potrafią też dwustronnie komunikować się z tymi aplikacjami i źródłami danych.

Roboty naśladują czynności wykonywane w systemach informatycznych przez pracowników, stosując jednocześnie reguły oraz logikę biznesową. W ten sposób automatyzują zadania wykonywane dotychczas przez ludzi, a całe procesy biznesowe mogą zostać zrealizowane w ciągu kilkudziesięciu sekund zamiast kilku godzin czy nawet dni. Przekłada się to na oczywiste korzyści biznesowe, przede wszystkim na wzrost wydajności pracy, oszczędności kosztowe oraz znaczne przyspieszenie procesu decyzyjnego.

Platforma Kofax Kapow RPA to najszybszy i najbardziej efektywny sposób budowy inteligentnych robotów spośród rozwiązań dostępnych aktualnie na rynku:

  • nie wymaga pisania żadnego kodu ani specjalistycznej wiedzy programistycznej – robota buduje się metodą wskazywania i klikania w środowisku Kapow,
  • zbudowanie i uruchomienie robota realizującego automatycznie nawet skomplikowane procesy biznesowe zajmuje od kilku godzin do maksymalnie kilku dni (w przeciwieństwie do wdrożeń innych systemów które potrafią trwać miesiącami).

IPOPEMA Business Consulting jest oficjalnym partnerem firmy Kofax, właściciela produktów Kofax Kapow RPA.

Jeśli chcą Państwo poznać nasze usługi w obszarze Robotyzacji Procesów Biznesowych i dowiedzieć się, jak możemy wspomóc działanie Państwa firmy, prosimy o kontakt.