Ipopema

Konferencja: "RPA - Robotic Process Automation"

Konferencja


Termin: 24.10.2017

Centrum Konferencyjne Zielna
ul. Zielna 37, Warszawa


» Rejestracja


O konferencji

Firmy coraz częściej spotykają się z problemem braku wykwalifikowanej kadry mogącej realizować procesy sprzedażowe, zakupowe, administracyjne, produkcyjne i inne. Na wielu stanowiskach pracy 40% i więcej działań to powtarzalne i pracochłonne operacje, niewymagające podejmowania decyzji. W takich miejscach świetnie sprawdzają się roboty programowe, które są w stanie pracować 24 godziny na dobę, nie męcząc się i nie popełniając błędów.

Konferencja, na którą chcemy Państwa zaprosić, odpowie na pytanie w jaki sposób robotyzacja procesów (Robotic Process Automation – RPA) może pomóc w Państwa przedsiębiorstwie. Jakie procesy można „zrobotyzować”? Ile czasu trwa wdrożenie? Jakie korzyści i oszczędności można osiągnąć?

Podzielimy się z Państwem doświadczeniami firm, które już uruchomiły u siebie roboty programowe. Może i Państwo odnajdą pomysły na wykorzystanie ich u siebie.


Agenda

Godzina Wydarzenie
9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 – 9:45 Wprowadzenie – Eliza Łoś – Strychowska, IPOPEMA BC
9:45 – 10:30

Czym jest RPA? – Dora Berend, Kofax

Robotyzacja procesów (ang. Robotic Process Automation) to tematyka, która w ostatnich miesiącach stała się tematem numer jeden w wiadomościach ekonomicznych, rozmowach biznesowych czy planach rozwoju przedsiębiorstw. Dlaczego jest to warte uwagi? Jakie korzyści i oszczędności może przynieść firmie i jej pracownikom? Co mogą (i nie mogą) zrobić roboty? Odpowiedzi na te i inne pytania postaramy się udzielić w trakcie prezentacji.

10:30 – 10:45 Przerwa kawowa
10:45 – 12:15

Jak Robotyzacja Procesów zmieni nasz świat – przykłady z użyciem Kofax Kapow - Robert Birkenheuer, Kofax

Jak zbudować robota? Ile czasu na to potrzeba? Co należy wiedzieć i umieć aby uruchomić robota? Specjalista Kofax Kapow stworzy dla Państwa robota i pokaże wyniki jego pracy. Przekonaj się czy robot może rozpocząć pracę w Twojej firmie.

12:15 – 13:00 Przerwa na lunch
13:00 – 13:30

Przykłady wdrożeń RPA, korzyści – Michał Włoch, IPOPEMA BC

Już ponad 500 firm na całym świecie korzysta z systemu Kofax Kapow „robotyzując” swoje procesy wewnętrzne. Przedstawimy przykłady robotów procesowych uruchomionych w firmach z różnych branż.

13:30 – 14:00

Prezentacja procesów wdrożonych w narzędziu Kofax Kapow; główne wyzwania, osiągnięte korzyści, plany rozwojowe - Gergely Csikos, Przedstawiciel firmy Waberer's International, wykorzystującej narzędzia Kofax

Najwięcej można dowiedzieć się od przedstawiciela firmy, która już uruchomiła roboty programowe. Jak to się zaczęło? Jak wyglądało wdrożenie? Jakie wyzwania i problemy pojawiły się w trakcie uruchamiania i pracy robotów? Jakie mamy plany na przyszłość?

14:00 – 14:15 Przerwa kawowa
14:15 – 15:15

Prezentacja narzędzia ReadSoft Invoices – Radosław Tartas, IPOPEMA BC

Skanowanie i odczyt danych z faktur zakupu przy pomocy technologii OCR może być łatwe i skuteczne. Dlaczego warto uruchomić takie narzędzie i jakie korzyści może ono przynieść?

15:15 – 15:45 Q&A


Prelegenci

Eliza Łoś - Strychowska

Prezes Zarządu, IPOPEMA Business Consulting

Współzałożyciel IPOPEMA Business Consulting. Wieloletnie doświadczenie w konsultingu biznesowym i IT, prowadziła kilkadziesiąt projektów w kraju i za granicą w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, wdrażania nowoczesnych rozwiązań procesowo-organizacyjnych oraz systemów zarządzania. Jest uznanym ekspertem w zakresie metodyki wdrożeń centrów usług wspólnych oraz wieloletnim praktykiem w tej dziedzinie. Dora Berend

Account Executive, Kofax

Pracuje w firmie Kofax Austria Gmbh jako account executive, odpowiedzialna za rozwój rynku i za współpracę z partnerami na rynku polskim, węgierskim i tureckim. Od roku 2013 pracuje w dziedzinie Technologii IT i jest mocno zaangażowana we wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań. Koordynowała wiele kompleksowych projektów i z sukcesem wdrożyła je w sektorze dużych przedsiębiorstw. Motywuje ją przekonanie, że rozwój technologii automatyzacji i udoskonalanie robotyzacji prowadzi nie tylko do zmniejszenia kosztów działalności firmy ale także i praca ludzi zyskuje na wartości. Wykształcenie zdobyła na Węgrzech i w Polsce, żyje i pracuje w Austrii. Posiada dyplomy w zakresie Finansów MBA, marketingu Msc i handlu.


Robert Birkenheuer

Solution Engineer for Robotic Process Automation, Kofax

Zajmuje się opracowywaniem rozwiązań RPA. Posiada szeroką wiedzę na temat technologii stosowanych w tej dziedzinie, którą wciąż poszerza, odpowiadając na wymagania rynku. Zamiłowanie do inteligentnych rozwiązań przekazuje tworząc zaawansowane "roboty", w pełni dopasowane do potrzeb danego zamówienia, czym buduje trwałe relacje z Klientami.


Michał Włoch

Senior Manager, IPOPEMA Business Consulting 

17 lat doświadczenia w doradztwie biznesowym oraz audycie finansowym. Kierował złożonymi projektami transformacji operacyjnej przedsiębiorstw, obejmującymi automatyzację procesów i centralizację organizacji, wdrażanie systemów IT oraz zarządzanie zmianą. Specjalizuje się w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych, programach doskonałości operacyjnej oraz wdrażaniu centrów usług. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i za granicą w największych firmach doradczych.


Gergely Csikós

Director of Credit and Collection, Waberer's International Plc

16 lat doświadczenia w branży spedycyjnej i transportowej (obecnie Waberer’s, dawniej Hungarocamion). Głęboka wiedza na temat skomplikowanych procesów logistycznych zachęciła go do poszukiwań najnowocześniejszych rozwiązań robotyzacji tych procesów, dzięki czemu, w jego obecnej firmie z powodzeniem zostało wdrożone narzędzie Kofax Kapow.Radosław Tartas

Senior Manager, IPOPEMA Business Consulting 

Od 18 lat zajmuje się wdrożeniami systemów ERP, Workflow, skanowanie i OCR, automatyzacji i robotyzacji procesów. Brał udział w kilkudziesięciu projektach wdrożenia, rozwoju, upgrade, roll-out i wsparcia systemów informatycznych. Łączenie wiedzy informatycznej i biznesowej pozwala mu odpowiadać na wyzwania stawiane przez klientów. Posiada wykształcenie politechniczne z zakresu zarządzania pogłębione na studiach podyplomowych oraz potwierdzone certyfikatami PMP, PRINCE2, ITIL.Ipopema

IPOPEMA Business Consulting – spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej IPOPEMA, powstała w 2008 roku, jako podmiot świadczący usługi doradztwa biznesowego i informatycznego. Głównymi obszarami działalności firmy są wdrożenia zaawansowanych systemów IT oraz doradztwo w zakresie działalności operacyjnej przedsiębiorstw.

W ramach konsultingu biznesowego IPOPEMA świadczy usługi z zakresu restrukturyzacji oraz poprawy efektywności, optymalizacji kosztów i procesów biznesowych, budowy struktur organizacyjnych, pofuzyjnej integracji podmiotów, tworzenia strategii rynkowych. 

Usługi w obszarze IT obejmują: opracowanie strategii informatyzacji, optymalizację, wdrożenia, utrzymanie i rozwój technologii IT, zarządzanie projektami informatycznymi, rozwiązania do zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów (skanowanie, OCR, workflow), Business Intelligence, Robotic Process Automation (RPA). 


KOFAX

Firma została założona w 1985 roku. Jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań z zakresu skanowania dokumentów, workflow procesów biznesowych, robotyzacji procesów (Robotic Process Automation RPA), oraz podpisu elektronicznego. Rozwiązania oferowane przez Kofax wpływają na wzrost wydajności pracy, oszczędności kosztowe oraz znaczne przyspieszenie procesu decyzyjnego.
Kofax posiada ponad 30 filii rozlokowanych po całym świecie i obecnie zatrudnia około 2900 pracowników.

FORMULARZ

Formularz rejestracji

  • Udział w konferencji jest bezpłatny - Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.
  • Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji wysyłamy na podany podczas rejestracji adres e-mail.
  • Uczestnikom spotkania zapewniamy przerwy kawowe, lunch oraz komplet materiałów konferencyjnych.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru uczestników konferencji spośród zgłoszonych osób. 

Potwierdzam, że zapoznałem się z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o., ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa, który jest administratorem moich danych osobowych w celu wykonania zamówionego świadczenia oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych:
- w celu informowania o usługach i wydarzeniach, organizowanych przez IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o., ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz o dobrowolności podania danych.
W związku z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej pochodzącej od IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o., ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa oraz podmiotów powiązanych, parterów konferencji na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.

 
Potwierdzam, że zapoznałem się z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych*
 

Kontakt

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.
ul. Próżna 9
00-107 Warszawa
(otwórz mapę dojazdową)
tel. /+48 22/ 20 95 007
e-mail: ipopemabc@ipopema.pl