Ipopema

Eliza Łoś-Strychowska

Eliza Łoś-Strychowska

Jest absolwentką wydziału zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Studiowała również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bradford, Wielka Brytania.

Eliza jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz ukończyła program zarządzania dla kadry menedżerskiej na Uniwersytecie Yale w Stanach Zjednoczonych.

Eliza prowadziła kilkadziesiąt projektów w kraju i za granicą w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, wdrażania nowoczesnych rozwiązań procesowo-organizacyjnych oraz systemów zarządzania. Jest uznanym ekspertem w zakresie metodyki wdrożeń centrów usług wspólnych oraz wieloletnim praktykiem w tej dziedzinie.

Doświadczenie zdobywała podczas pracy dla czołowych firm doradczych, takich jak: Coopers&Lybrand, PricewaterhouseCoopers oraz IBM Global Business Services.

Eliza jest współzałożycielem IPOPEMA Business Consulting.Tomasz Rowecki

Tomasz Rowecki

Jest absolwentem wydziału zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył wiele specjalistycznych programów i seminariów skierowanych dla wyższych kadr zarządzających.

Tomasz specjalizuje się w realizacji złożonych projektów doradczych,  mających na celu poprawę efektywności działania oraz wzrost konkurencyjności.  Przez ostatnie lata współpracował z zarządami wiodących przedsiębiorstw w kraju i za granicą, działających w branżach paliwowej i energetycznej, handlu i dystrybucji, przemysłu i zasobów naturalnych, dóbr konsumpcyjnych, realizując z sukcesem dziesiątki projektów doradczych. Posiada rozległą wiedzę z obszarów zarządzania, restrukturyzacji, integracji organizacji oraz zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.

Doświadczenie zdobywał podczas pracy w kraju i za granicą dla czołowych firm doradczych, takich jak: PricewaterhouseCoopers, IBM Global Business Services, KPMG.

Tomasz jest współzałożycielem IPOPEMA Business Consulting.